Voucher na masaż w Kielcach oraz inne zabiegi kosmetyczne

Voucher

Jest doskonałym sposobem na prezent.
Realizując go, osoba obdarowana może skorzystać z szerokiego wachlarzu naszych usług tj. zabiegi kosmetologii profesjonalnej oraz masaże i Pakiety dla Dwóch Osób.
Voucher może być wypisany na konkretny zabieg, lub na określoną kwotę do wykorzystania na dowolnie wybrane zabiegi.

Vouchery, bony podarunkowe, oferta dla każdego

Oferta dla klientów indywidualnych

Posiadamy w swojej ofercie bony podarunkowe, bony okolicznościowe oraz karnety na zabiegi.Zabiegi te można indywidualnie łączyć oraz ustalać dowolnie ich ilość.
Bony, vouchery czy karnety mogą być imienne, mogą zawierać określoną kwotę do wykorzystania lub konkretny zabieg.

Oferta dla firm

Posiadamy vouchery, bony upominkowe oraz karnety dla firm i ich pracowników.
Oferujemy karnety jednorazowe, na określony czas, jak również zapraszamy firmy i przedsiębiorców do stałej współpracy.
Bony/ karnety/ vouchery można opatrzyć indywidualnym tekstem np.z życzeniami, imieniem i nazwiskiem, bądź samą kwotą.
Oferujemy długie terminy ważności.

Zamów online

Jest doskonałym sposobem na prezent.
Realizując go, osoba obdarowana może skorzystać z szerokiego wachlarzu naszych usług tj. zabiegi kosmetologii profesjonalnej oraz masaże i Pakiety dla Dwóch Osób.
Voucher może być wypisany na konkretny zabieg, lub na określoną kwotę do wykorzystania na dowolnie wybrane zabiegi.

Voucher na masaż w Kielcach - podaruj sobie chwilę relaksu

Ciężko jest sobie wyobrazić lepszy prezent, niż taki, dzięki któremu obdarowywana osoba może uciec od trudów dnia codziennego i w pełni się zrelaksować, a także wyleczyć bóle pleców i kręgosłupa. Odpoczynek i regeneracja są niezwykle ważne i dlatego każdy z nas powinien co jakiś czas wygospodarować chwilę dla siebie i dla poprawy własnego samopoczucia. Właśnie dlatego warto wybrać na prezent voucher na masaż Kielce i sprawić radość bliskiej osobie!
Naszym priorytetem jest komfort pacjenta, dlatego zawsze staramy się jak najdokładniej wyjaśnić, na czym polegają nasze zabiegi, jakich efektów możesz się spodziewać oraz jak odpowiednio zadbać o skórę po zakończonej serii zabiegów.

Komu podarować voucher na masaż relaksacyjny?

W obecnych czasach często stajemy przed problemem wyboru prezentu dla bliskich lub przyjaciół. Biorąc pod uwagę, że nie zawsze prezenty bywają trafione, warto zastanowić się nad wyborem prezentu jakim będzie voucher na masaż. Jest to super pomysł zarówno na prezent jak i na przekonanie osoby obdarowanej, że zasługuje na chwilę dla siebie. Voucher na masaż jest podarunkiem uniwersalnym, więc jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Swoją uniwersalność zawdzięcza temu, iż z bólem kręgosłupa i pleców, napięciem mięśni, bólem stawów, migrenami, bólem karku zmagają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jest to sprawdzony prezent, który każdemu pozwoli poczuć się zaopiekowanym, a także pozbyć się bólu. Voucher na masaż w Kielcach to prezent ponadczasowy i doskonały dla każdego.
Możesz obdarować nim bliską osobę, koleżankę czy kolegę z pracy, a także będzie to genialny pomysł na prezent z okazji urodzin czy Bożego Narodzenia.

Kontakt

Odkryj piękno relaksu w naszym salonie kosmetycznym w Kielcach – zarezerwuj teraz i doświadcz wyjątkowej pielęgnacji, zapewniającej Tobie chwilę luksusu, na jaką zasługujesz!

Lokalizacja

ESTETYKA - salon kosmetologii profesjonalnej
ul. Warszawska 143a
25-547 Kielce

Telefon

tel. +48 789 035 775
E- mail: studio.kosmetyki@wp.pl

Social media