Pakiety dla dwojga


Zapraszamy na pakiety dla dwóch osób, podczas których mogą Państwo zrelaksować się, odpocząć po całym tygodniu pracy oraz skorzystać z szerokiego wachlarza naszych zabiegów.
Pakiety dla Dwojga to wyjątkowe chwile spędzone z bliską osobą. Zabiegi wykonywane są w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu.

Oferujemy:
Masaż olejem konopnym, masaż gorącymi kamieniami, liftingujące i odmładzające masaże twarzy, zabiegi na twarz szyję, dekolt i wiele innych.

Przykładowe pakiety


Aroma Day Spa czyli:
- dla Pani masaż gorącymi kamieniami oraz masaż obejmujący twarz, szyje oraz dekolt.
- dla Pana masaż połączony z zabiegiem rozluźniającym kręgosłup.

Day Spa Max:
- Ona: masaż twarz, szyja, dekolt + peeling kawitacyjny + maska + zabieg na dłonie + henna brwi z regulacją.
- On: Masaż 90 min.

Pakiety można dowolnie modyfikować po wcześniejszych ustaleniach. Pełen opis zabiegów wraz z cenami znajdą Państwo w cenniku.
Zapraszamy serdecznie

ZAMÓW ONLINE

Wybrany pakiet, w postaci bonu podarunkowego, możesz kupić bez wychodzenia z domu.

To proste.
1. Dzwonisz do nas, podajesz wybrany pakiet oraz dane do wysyłki.
2. Dokonujesz wpłaty na podany numer konta.
3. My wysyłamy bon kurierem/listem poleconym/pocztą elektroniczną pod wskazany adres.

Wieczór panieński

Zapraszamy przyszłe panny młode, druhny oraz ich koleżanki na wieczorki panieńskie. Podczas takiego spotkania zadbacie o skórę twarzy i zrelaksujecie się podczas masażu. Zabiegi dobieramy indywidualnie według potrzeb klientów. Zabiegi odbywają się w jednym pomieszczeniu, w tym samym czasie. Pozostałe uczestniczki w oczekiwaniu na zabieg, korzystają z poczęstunku, słuchają muzyki i świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Ze swojej strony możemy zaoferować szeroki wachlarz zabiegowy, aromatyczną kawę z expresu oraz miłą, niezapomnianą atmosferę.