Zapraszamy na wodorowe oczyszczanie twarzy Kielce!

Oferujemy profesjonalne oczyszczanie wodorowe Kielce, dzięki któremu Twoja skóra zostanie dogłębnie oczyszczona.
Aktywny wodór, dzięki bardzo małej cząsteczce ma zdolność przenikania w najgłębsze warstwy skóry, dzięki czemu oczyszcza skórę na poziomie komórkowym.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wodorowym oczyszczaniu twarzy, bądź posiadasz jakiekolwiek wątpliwości i pytania - koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez messenger, Whatsapp lub poprzez e-mail.
Serdecznie zapraszamy!

Co powinieneś wiedzieć o tym zabiegu?

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy niesie za sobą wiele korzyści dla Twojej skóry.
Jeśli zmagasz się z problemami skórnymi, trądzikiem, wągrami, zanieczyszczoną skórą, przebarwieniami lub potrzebujesz głębokiego nawilżenia, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Wodorowe oczyszczanie twarzy to zabieg, który przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, wykazując jednocześnie działanie oczyszczające, odżywcze i regenerujące. Aktywny wodór dociera w głąb skóry działając wieloetapowo i dając natychmiastowy efekt oczyszczenia. Co więcej, neutralizuje i redukuje wolne rodniki, które są odpowiedzialne są nie tylko za powstawanie trądziku ale i za starzenie się skóry.
Podstawą zabiegu jest usunięcie zanieczyszczeń, zaskórników oraz martwych komórek, złuszczenie i nawilżenie skóry, dzięki czemu zwiększa ona swoją elastyczność, a koloryt ulega poprawie. Koniecznie przekonaj się na własnej skórze, jakie efekty daje ten zabieg.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg oczyszczania wodorowego?

Wieloetapowość wskazuje, że ten zabieg przede wszystkim działa wielozadaniowo. Pierwszym etapem jest demakijaż i tonizacja, a następnie peeling kawitacyjny - oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwiękow. Nastepny etap to nałożenie maski rozpulchniającej i oczyszczanie manualne - na zimno, bez rozgrzewania skóry. Kolejnym etapem jest oczyszczanie wodorwe, tzw. odkurzacz wodny, a po jego zakończeniu zastosowanie kwasów AHA - na bardzo delikatne złuszczenie pyłowe, oraz co za tym idzie, intensywne rozjaśnienie, oczyszczenie, wygładzenie, redukcja niedoskonałości. Ostatnim etapem jest maska oczyszczająca i obkurczająca pory lub dobrana indywidualnie do problemu oraz krem na zakończenie zabiegu.

Sprawdź też:

Leczenie trądziku Kielce

Profesjonalne oczyszczanie wodorowe – Kielce

Podczas wizyty zaproponujemy odpowiednio spersonalizowaną terapię, dostosowaną do Twojego problemu. Jeśli zmagasz się z zaskórnikami, trądzikiem, przesuszoną i zanieczyszczoną skórą to zabieg oczyszczania wodorowego jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz również:

Zabiegi na zmarszczki Kielce

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Kielcach, w którym stosujemy najnowocześniejsze techniki oczyszczania twarzy. Przekonaj się, co Twoja skóra może zyskać dzięki regularnemu dbaniu o nią. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty!