Henna brwi Kielce

Henna brwi to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, który ma na celu poprawę Twojego wyglądu zewnętrznego. Brwi można barwić za pomocą henny, dzięki której stają się one ciemniejsze, bardziej wyraźne oraz zadbane.
Dodatkowo można zdecydować się także na regulację brwi, a nawet ich geometrię, która dodatkowo dopasuje ich kształt do całości Twojej twarzy.
Jeżeli chcesz zadbać o swoje brwi, nadać im zupełnie nowy kształt oraz kolor, koniecznie umówi się na wizytę do naszego gabinetu kosmetycznego.

Henna Kielce - zabieg stylizacji Twoich brwi

Henna jest półtrwałą metodą farbowania włosków brwi, rzęs, a także ciała przy wykorzystaniu naturalnego barwnika. Pigment pozyskiwany jest z liści oraz pędów rośliny o nazwie hina lub lawosonia bezbronna i nadbarwia bezbronna. Można ją znaleźć w Australii, Azji oraz Afryce. Aby odpowiednio i estetycznie zabarwić brwi należy wybrać właściwy kolor, który będzie dopasowany do naturalnej barwy włosów.

Koloryzacja brwi to zabieg z wykorzystaniem naturalnych składników, dzięki czemu jest ona bezpieczna dla każdego. W przeciwieństwie do microbladingu, czyli tatuażu, nie wymaga ona ingerencji igły w głębsze warstwy skóry. Po zastosowaniu henny od razu otrzymujemy efekt końcowy, czyli doskonały kolor oraz, dzięki regulacji, piękny kształt brwi.

Taki zabieg należy wykonywać raz na 2 tygodnie. Stosując się do tej zasady nie będziesz musiała dbać o swoje brwi na co dzień, aby otrzymać ich idealny wygląd. Warto pamiętać, że przez pierwsze 24 godziny po zabiegu nie należy moczyć brwi oraz nakładać na nie kosmetyków. Przestrzegając tych zasad będziesz w 100 % zadowolona z usługi.

Sprawdź także:

Oczyszczanie Twarzy Kielce

Stylizacja brwi w naszej ofercie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu kosmetycznego! W naszej ofercie znajdziesz zabiegi na brwi i rzęsy w atrakcyjnych cenach. Dołożymy wszelkich starań, abyś opuściła nasz gabinet w pełni zadowolona z uzyskanych rezultatów. Sprawimy, że poczujesz się doskonale, a Twoje brwi będą wyglądały, jak nigdy dotąd.

Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas, który codziennie poświęcasz na doskonalenie swojej urody. Pielęgnacja brwi stanie się prosta i bardzo szybka, co będzie znacząco wpływać na Twój czas. Dzięki nam staniesz się zadbana i elegancka. Każdy nasz klient może liczyć na indywidualną ofertę, która zostanie dopasowana do jego potrzeb. Zakres wykonywanych zabiegów jest naprawdę szeroki, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze zabiegi kosmetologiczne pomogą Ci zadbać o doskonały wygląd i samopoczucie. Koniecznie odwiedź nas jeszcze dziś!