Przedłużanie rzęs

Przełużanie i uzupełnianie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie i uzupełnianie rzęs.


Ostatnio bardzo popularne wśród pań stało się przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Najchętniej wybieraną techniką jest metoda przedłużania rzęs 1:1 inaczej nazywana metoda semi-permanentną lub permanentną, a więc zapewniającą długotrwały efekt.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - opis

Przedłużanie rzęs metodą jeden do jeden skutecznie przedłuża i doskonale zagęszcza rzęsy, co wspaniale podkreśla oko, optycznie je powiększając. Zabieg przedłużania rzęs jest polecany szczególnie tym osobom, które nie mogą poszczycić się naturalnie długimi i pęknymi rzęsami. Wykonanie takiego zabiegu zapewnia niebywały komfort na co dzień, szczególnie w trakcie różnych zajęć, pływania, biegania, pobytu w saunie, nad jeziorem czy morzem itd. Takich rzęs przedłużanych metodą 1:1 nie trzeba malować - choć można zrobić zabieg z henny dla podkreślenia jakiegoś odcienia czy koloru. Ogólnie metoda zabiegu polega na dokładnym doklejaniu sztucznych rzęs do tych naturalnych, które posiadamy – rzęsa do rzęsy. Sztuczne rzęsy są bezpieczne dla delikatnej skóry powiek i dla oka, nie wywołują podrażnień i alergii choć na początku mogą powodować pewien dyskomfort. Dokleja się je do kożdej rzęsy w odległości około 1 mm od nasady rzęsy naturalnej. Wykonane z włókien syntetycznych z dodatkiem jedwabiu, swoim kształtem odwzorowują rzęsy naturalne. Dzięki temu zabiegowi taki też efekt, przedłużania rzęs tą metodą, uzyskujemy.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - ile trwa?

Aplikacja rzęs trwa mniej więcej od 1,5 do 2 godzin. W jej rezultacie otrzymujemy w ok. 30-50% przedłużone i zagęszczone rzęsy. Na jedno oko przeznacza się od 70 do 120 sztucznych rzęs - czyli mniej więcej tyle ile ich posiadamy. Profesjonalna kosmetyczka, która zajmuje się uzupełnianiem rzęs doskonale wie, jak wykonać zabieg, by naturalne rzęsy nie były zbyt obciążone, a efekt był jak najbardziej naturalny. Sztuczne rzęsy utrzymują się mniej więcej od 60 do 90 dni -czyli zgodnie z naturalnym biologicznym rytmem wypadania rzęs naturalnych. Po tym czasie trzeba uzupełnić braki i ubytki. UWAGA. W dniu zabiegu nie wykonujemy makijażu oczu a dodatkowo rzęsy powinny być dobrze odtłuszczone.

Przedłużanie rzęs - wpływ na naturalne rzęsy ?  

Metoda przedłużania rzęs 1:1 wykonana w dobrym gabinecie kosmetycznym, zapewnia naprawdę dobry i długotrwały efekt. Aplikacja sztucznych rzęs wykonanych z włókien poliestrowo-jedwabnych jest bezpieczną metodą, nie uszkadzającą rzęs naturalnych. Poza tym sztuczne rzęsy można zawsze usunąć. Specjalnie dobrany klej nie zawiera substancji szkodliwych dla skóry powiek więc nie ma obawy, że spowoduje jakieś podrażnienie czy alergię bądź zniszczy nasze naturalne rzęsy. Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1, można wykonać z powodzeniem również u osób o wrażliwych oczach oraz i tych noszących szkła kontaktowe.

Uzupełnianie rzęs.

Sztuczne rzęsy utrzymują się średnio przez okres od 60 do 90 dni tzn. wypadają razem z tymi naturalnymi. Dlatego też w zależności od ilości i stanu pozostałych rzęs, kosmetyczka określa, co jaki czas mogą być one ponownie uzupełnione. Najczęściej rzęsy uzupełnia się co 50-70 dni, tak aby podtrzymać ich piękny i naturalny efekt.

Pielęgnacja sztucznych rzęs.

Żeby zachować rzęsy w dobrej kondycji po wykonanym zabiegu warto wprowadzić odpowiednią pielęgnację oczu, która powinna stąc się codziennym rytuałem. Podstawowa i najważniejsza zasada to dokładne rozczesywanie rzęs specjalną szczoteczką. Należy również pamiętać żeby nie trzeć oczu i nie stosować tłustych preparatów pielęgnacyjnych. Powinniśmy też stosować kosmetyki tonizujące. Po zabiegu, przez co najmniej dobę, dobrze jest unikać miejsc takich jak basen czy sauna. Wilgoć i chlorowana woda oraz wysoka temperatura mogą źle wpływają na klej do aplikacji rzęs.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - zalety.

Dzięki tej właśnie metodzie możemy pozwolić sobie na piękne, długie, kuszące rzęsy, przy zachowaniu ich naturalnego wglądu. Oprawa oczu zyskuje wyraznie na wyrazistości. Nasze oczy są optycznie powiększone, a rzęsy w odcieniu głębokiej czerni, nie wymagają codziennego malowania. Są właściwie podkręcone i podkreślone, jak również odporne na różne warunki atmosferyczne -czyli wilgoć, deszcz, śnieg czy chociażby temperaturę powietrza. Przedłużenie rzęs to komfort, oszczędność czasu i rewelacyjny wygląd osiągnięty podczas jednej wizyty.

gallery/przedłużanie rzęs kielce
gallery/rzęsy kielce
gallery/uzupełnianie rzęs kielce