Skuteczne odchudzanie - zabiegi odchudzające

 

gallery/liposukcja ultradźwiękowa w kielcach
gallery/płaski brzuch
gallery/płaski brzuch kielce
gallery/logo_detail
gallery/infrared

Liposukcja ultradźwiękowa - czym jest?

 


Żyjemy coraz dłużej i coraz dłużej chcemy też pięknie wyglądać. Wiąże się to nie tylko z wydłużeniem średniej życiowej ale również z tym że nasz wygląd pomaga nam w załatwieniu wielu spraw. Piękny i zdrowy wygląd to również świetne samopoczucie, a co za tym idzie i nasz stan psychiczny. Po 30 roku życia, kiedy nasz metabolizm nieco zwalnia, pojawia się problem nierównomiernie rozkładającej się tkanki tłuszczowej czyli tak zwanego cellulitu oraz w ogóle problem nadmiaru tłuszczyku. Oczywiście pierwsze zmiany są mało widoczne jednak z wiekiem efekty zmian coraz bardziej się powiększa Winą tego jest niezdrowe jedzenie obfitująca w tłuszcze i cukry, siedząco-biurowy tryb życia, brak regularnego ruchu, zmiany hormonalne czy chociażby ciąża. Konsekwencja tego jest taka, że zauważamy lekkie otłuszczenie w okolicach ud, pośladków, brzucha czy też ramion, zmniejszenie napięcia i pogorszenie tekstury skóry oraz pierwsze zmiany znane cellulitem. Rozwiązaniem może być tutaj nowoczesna metoda pozbywania się tkanki tłuszczowej jak i cellulitu czyli liposukcja ultradźwiękowa + fale infrared IR. To właśnie skojarzenie tych dwóch fizykalnych metod i synergizm ich działania sprawiają, że efekty po serii zabiegów są naprawdę imponujące.
 

Liposukcja ultradźwiękowa + Fale IR

Liposukcja ultradźwiękowa to nowoczesny zabieg, dzięki któremu można stracić kilka centymetrów np. w obwiedzie bioder czy ud.

 

Liposukcja ultradźwiękowa to metoda opierająca się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. Nowa technika liposukcji jest wynikiem najnowszych badań nad ultradźwiękami. Przy tym zabiegu istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową, której chcemy się pozbyć. Jest to na tyle precyzyjne, że nie działa na otaczające tkanki i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej, nerwów czy naczyń krwionośnych. W czasie zabiegu skóra poddawana jest dodatkowo ogrzewaniu falą IR (podczerwień).
Promieniowanie podczerwone IR powoduje wzrost temperatury w tkankach a co za tym idzie szybszy metabolizm. Skojarzenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekt zabiegu jest bardzo szybko widoczny a sam zabieg całkowicie nieodczuwalny. Działanie fali IR sprzyja więc "upłynnieniu" komórki tłuszczowej i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej.

Liposukcja to doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej oraz cellulitu najczęściej w takich okolicach ciała jak brzuch, uda czy pośladki.Jest zalecana przede wszystkim dla osób, którym nie udało się pozbyć zbędnych kilogramów, mimo stosowanych diet i ćwiczeń i tłuszczowa nie zniknęła z określonych miejsc ciała.

Partie ciała najczęściej poddawane liposukcji:

 •     dolne części pleców
 •     brzuch
 •     pośladki
 •     uda
 •     łydki
 •     ramiona

 

Liposukcja ultradźwiękowa różni się od tradycyjnej liposukcji tym, że nie narusza integralności skóry.

 

Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia ponieważ jest bezbolesny. Jedyny odczuwalny dyskomfort to dźwięk pracującej głowicy wysyłającej ultradźwięki a skutkiem ubocznym może być delikatne zaczerwienienie. W trakcie zabiegu na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, której celem jest rozbicie komórek tłuszczowych a następnie przekształcenie ich w emulsję. Ultradźwięki oddziałują na błonę komórkową komórek tłuszczowych, powodując jej uszkodzenie. Komórki zaczynają się kurczyć.Wibracja ultradźwiękowa prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych a to redukuje ich ilość. Dzięki liposukcji uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała na kilka sposobów - poprzez gruczoły potowe, układ limfatyczny i naczyniowy. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie produkty zabiegu docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulęgają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów. Zabieg liposukcji pozwala usunąć nadmiar tłuszczu z obszarów bioder, pośladków, ud, pleców, ramion, talii. Na efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca. Po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękiem tkanki tłuszczowe zostaną usunięte z organizmu. Zabieg liposukcji jest bezbolesny i bezinwazyjny. Nie wymaga rekonwalescencji jak np. po zabiegu chirurgicznym.


Polecamy lipoliza Kielce odchudzanie Kielce

 

Liposukcja ultradźwiękowa - przeciwwskazania:

 •     ciąża i karmienie piersią
 •     choroby przewlekłe narządów wewnętrznych
 •     zmiany na skórze: wysypki, rany, blizny
 •     słaba krzepliwość krwi
 •     choroby nowotworowe
 •     osteoporoza
 •     nadciśnienie tętnicze
 •     choroby endokrynologiczne, epilepsja, stwardnienie rozsiane
 •     przyjmowanie leków hormonalnych
 •     implanty i obce ciała metaliczne w okolicy zabiegowej

 

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej - co powinnaś wiedzieć :

 

 1. Liposukcja ultradźwiękowa, częto określana jako zabieg odchudzający, nie nadaje się do znacznego zmniejszenia masy ciała pacjenta, nie jest również zabiegiem leczącym nadwagę. Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała i wymodelowanie sylwetki.Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny niz przy liposukcji tradycyjnej za pomocą skalpela.
 2. Różnice, pomiędzy ciałem przed zabiegiem i ciałem po nim, wielu pacjentów zauważa dość szybko. W tym wypadku nie chodzi jednak o różnice wagowe. Należy pamiętać, że tłuszcz sam w sobie jest lekki. Różnice widać po odchudzeniu danej partii ciała czyli po smukłości sylwetki, miejsc z których pozbyto się zbędnej tkanki tłuszczowej. Efekty widać już po 3-4 zabiegach ale najlepsze efekty widać po trzech - sześciu miesiącach.
 3. Raz usunięty tłuszcz, sam nie powróci. Oznacza to, że po wykonaniu liposukcji ultradźwiękowej powinniśmy zwracać szczególną uwagę na zdrowy i racjonalny tryb życia oraz odżywiania. Dieta bogata w cukry i tłuszcze to nietety zaprzeczenie odchudzania i powórt do sylwetki sprzed zabiegów.
 4. Liposukcja ultradźwiękowa okazuje się jeszcze skuteczniejsza, jeśli wykonana jest jednocześnie z falami radiowymi RF lub dermomasażem. Takie przeplatanie zabiegów przynosi jeszcze więcej pozytywnych rezultatów. W rezultacie w większym stopniu zredukowany zostaje cellulit, zwiększeniu ulega wchłanianie kosmetyków oraz zwiększona zostaje produkcja kolagenu i elastyny.

 

 

 

 

Zabieg Płaski Brzuch

 

Alternatywą dla liposukcji jest zabieg odchudzający Płaski Brzuch.

 

Odchudzanie brzucha to rostatnio rzecz niesamowicie porządana. Dowiedzmy się więc skąd się ona w ogóle bierze. Otóz, jak pokazują badania, otyłość wśród ludzi wywołują najrozmaitsze czynniki. Zazwyczaj spotykamy się z tzw. otyłością brzuszną powstającą między innymi przez siedzący tryb życia, stres oraz nieustanne podjadanie. Ten typ otyłości, występujący chyba najczęściej na świecie, spowodowany jest, jak twierdzą naukowcy, przez spożywanie zbyt dużej ilości cukru i tłustego jedzenia. Odchudzenie brzucha jest jednak w naszym zasięgu.

Z ratunkiem wychodzi nam na przeciw Instytut Thalac Cosmetique, którego produkty skierowane są do kobiet pragnących cieszyć się zgrabną sylwetką bez bólu, wyrzeczeń i spędzania wielu godzin na siłowni.

THALAC – to co najlepsze z morza

Morskie środowisko zapewnia nieskończone źródło zdrowia i inspirację dla laboratorium kosmetycznego THALAC, które cały czas bada i wykorzystuje bogactwo  z morza Śródziemnego do opracowywania nowych kosmetycznych formuł. Tak też powstał zabieg odchudzający brzuch.

 

Zabieg odchudzający Płaski Brzuch

Zabieg odchudzający okolice brzucha przeznaczony jest dla osób pragnących w ciszy i spokoju zadbać o swoją sylwetke. To właśnie osobom przemęczonym nadmierną pracą i brakiem czasu proponujemy ekskluzywne zabiegi wyszczuplające oraz redukujące tkankę tłuszczową z wykorzystaniem najwyższej jakości francuskich preparatów THALAC. Utratą zbędnych centymetrów i kształtowaniem pięknego ciała można cieszyć się w odprężającej atmosferze i bez żadnego wysiłku.

Zabieg "PŁASKI BRZUCH" to obenie HIT! Dedykowany jest głównie dla osób z miejscową otyłością brzuszną jak i kobiet po ciąży. Ma on działanie kilkukierunkowe :

 • redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej
 • ujędrnia skórę brzucha
 • ma działanie detoksykujące
   

Efekt to szczuplejsza talia, większe wcięcie i zgrabniejsza sylwetka. Aby jednak uzyskać efekt wyszczuplający trzeba poddać się serii zabiegów gdyż umówienie się na jedną wizytę to po prostu za mało. My, w zaleznosci od potrzeb zalecamy 5 do 10 zabiegów plus raz w miesiacy tzw. zabieg podtrzymujący. Czas trania jednej sesji to około godzina więc każdy z nas tyle czasu znajdzie.

Ponieważ jest to zabieg odchudzający na brzuch, może być on stosowany z wykorzystaniem specjalnej techniki masażu brzucha mającej działanie oczyszczające, przeciwobrzękowe i drenujące, oraz z dodatkiem ampułki wyszczuplającej oraz maski algowej wyszczuplającej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O tym, który zabieg odchudzający będzie dla nas lepszy dowiemy się na miejscu przychodząc na bezpłatną konsultację. Każda otyłość jest inna, ma inne podłoże a każdy/każda z nas ma też i inne oczekiwania.

Odwiedź nas i dowiedz się co zrobić i jak zadbać o swoja sylwetkę. To nic nie kosztuje.

Zapraszamy.