Polski peeling ziołowy Jadwiga

gallery/peeling ziołowy jadwiga - kielce

Peeling ziołowy patentu mgr Jadwigi Użyczyn to zabieg, który budzi nadzieje na pozbycie się zmian potrądzikowych takich jak: blizny, przebarwienia, rozszerzone pory.
Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego.
Polski Peeling Ziołowy mogą wykonywać kosmetyczki i dermatolodzy po przeszkoleniu firmowym. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami.
POLSKI PEELING ZIOŁOWY JADWIGA, czyli głębokie lub powierzchowne złuszczanie, jest jedną z metod korygowania defektów skóry. Zabieg ten wykonuje się w salonach kosmetycznych. Jest to zabieg bezpieczny - nie uczula, nie powoduje bliznowacenia, ponieważ nie złuszcza naskórka poniżej warstwy podstawnej. Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.
Jest skierowany głównie do posiadaczy skóry tłustej i trądzikowej, również na ciele.
Zabieg polega na wmasowaniu odpowiednio skomponowanej KOMPOZYCJI ZIOŁOWEJ w twarz lub wybrane miejsce na ciele w wyniku czego występuje silne przekrwienie naskórka i pieczenie. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez 1-2 dni. Na 3 dzień następuje złuszczanie. Stosujemy się wtedy do zaleceń kosmetyczki - nie wolno moczyć, myć skóry i stosować żadnych kosmetyków, gdyż to hamuje proces złuszczania. Skóra łuszczy się (otrębiasto lub płatowo) między trzecim a siódmym dniem. Musimy pamiętać, że łuszczącego się naskórka nie wolno drapać i odrywać, bo grozi to powstaniem blizn. Od momentu rozpoczęcia procesu złuszczania skórę należy zwilżać LOTIONEM ZIOŁOWYM ZABEZPIECZAJĄCYM. Siódmego dnia kosmetyczka przeprowadza zabieg uzupełniający, tzw. dołuszczanie, podczas którego zostają usunięte resztki naskórka, a skórze dostarczone substancje odżywcze.

Aby poprawić wygląd i stan skóry, należy ją co pewien czas złuszczać. POLSKI PEELING ZIOŁOWY JADWIGA, czyli głębokie lub powierzchowne złuszczanie, jest jedną z metod korygowania defektów skóry. Stosuje się go również w celu odmładzania skóry.

Peeling ziołowy Jadwiga - efekty :

 •     Wyraźne wygładzenie cery - eliminacja nierówności
 •     Zmniejszenie blizn potrądzikowych - dziur, wgłębień
 •     Likwidacja przebarwień potrądzikowych - fioletowych plamek po pryszczach
 •     Zmniejszenie przetłuszczania się skóry - regulacja wydzielanego sebum
 •     Zmniejszenie rogowacenia skóry - regulacja keratynizacji
 •     Odmłodzenie skóry - pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
 •     Redukcja zmian trądzikowych - zmniejszenie wykwitów trądzikowych

Peeling ziołowy Jadwiga - przeciwwskazania :

 •     Skóra wrażliwa, alergiczna
 •     Trądzik różowaty
 •     Grzybica skóry
 •     Nowotwory skóry
 •     Choroby infekcyjne i wirusowe, brodawki
 •     Znamiona barwnikowe skóry

Skuteczność peelingu ziołowego w korygowaniu defektów skóry jest porównywalna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie dermatologicznym. Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych. Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu (ok. 4 tygodni), dlatego niezbędne są dwie wizyty u kosmetyczki. Pierwsza wizyta polega na złuszczaniu, druga na usunięciu resztek naskórka. W przypadku pierwszego peelingu, wykonuje się go powierzchownie.
Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.
W przypadku cery dojrzałej zabieg wykonuje się 1 lub 2 razy w roku, wiosną i jesienią, w celu odmłodzenia skóry. Przy cerze trądzikowej wykonuje się 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Peeling Ziołowy Jadwiga

gallery/peeling ziołowy jadwiga w kielcach
gallery/polski peeling ziołowy jadwiga
gallery/peeling ziołowy