Bony Upominkowe, Bony Podarunkowe, Karnety

Bony podarunkowe, vouchery - oferta dla każdego

 

Oferta dla klientów indywidualnych.

Nasz salon posiada w swojej ofercie bony podarunkowe, bonu upominkowe, bony okolicznościowe oraz karnety na zabiegi kosmetyczne, lecznicze a także na masaż. Zabiegi te można indywidualnie łączyć oraz ustalić dowolnie ich ilość. Bony, vochery czy karnety mogą być imienne, na określoną kwotę lub na wybrane zabiegi.

 

Oferta dla firm.

Gabinet kosmetyczny oraz gabinet masażu posiadają bony upominkowe, bony okolicznościowe oraz karnety dla firm i ich pracowników. Oferujemy karnety jednorazowe, na określony czas jak również zapraszamy firmy i przedsiębiorców do stałej współpracy.

gallery/obrazek111123

PRZYKŁADOWE VOUCHERY / BONY UPOMINKOWE

Bony / Karnety / Vouchery można opatrzyć indywidalnym tekstem np. z życzeniami, imieniem i nazwiskiem bądź samą kwotą. Sa one doskonałą rzeczą kiedy mamy dylemat co dać na prezent.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz długie terminy wykorzystania zakupionych bonów.

Zapraszamy do współpracy.


Polecamy voucher Kielce

Nazwa / Imię   
Twój Email  
Wiadomość  

Napisz do nas i dowiedz sie więcej.

Bony podarunkowe, vouchery, bony upominkowe to doskonała rzecz na prezent.

 

Często mamy problem z kupieniem prezentu na Dzień Matki, zastanawiamy się jaki kupić prezent na Dzień Kobiet, urodziny, imieniny, Mikołaja czy chociażby Dzień Dziadka. Nie mamy pojęcia co podarować drogiej nam osobie, co by się jej przydało a nie tylko uzupełniło kolekcję niepotrzebnych rzeczy w szafie czy na półce. I tu pojawia się doskonała możliwość aby kupić voucher / bon podarunkowy. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie ponieważ oferta, jaką posiada nasza studio kosmetyki połączone z gabinetem masażu, to szeroka gama zabiegów.

Osoba posiadająca taki vouher ma możliwość wyboru i jeśli cierpi na schorzenia narządu ruchu bądź kręgosłupa, to może wybrać sobie serię masaży, zabiegów leczniczych bądź drenaż limfatyczny. Jeśli nic się nie dzieje to może udać się na zabiegi odmładzające twarz, usuwające cellulit, modelujące sylwetkę bądź odchudzające.

W ramach bonu podarunkowego może również przedłużyć rzęsy, podregulować brwi, wykonać hennę lub podarować sobie odrobinę relaksu podczas masażu twarzy. Bon Podarunkowy to możliwość wyboru i właśnie to czyni go tak atrakcyjnym.

gallery/bon upominkowy kielce
gallery/bon na prezent

Zamów Online !

 

Wybrany pakiet, w postaci bonu podarunkowego, możesz kupić

bez wychodzenia z domu.

 

To proste.

 

1. Dzwonisz do nas, podajesz wybrany pakiet oraz dane do wysyłki.

2. Dokonujesz wpłaty na podany numer konta.

3. My wysyłamy bon kurierem pod wskazany adres

(koszt wysyłki 15zł)