Pakiet Dla Dwojga

 

 

Pakiet zabiegów dla dwóch osób.

 

Czasami zdarza się że nie mamy pomysłu na romantyczny wypad, na wyszukany prezent, czy na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Zbliżają się Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, a my nie wiemy co zrobić, aby tą drugą stronę uszczęśliwić.

Chcielibyśmy podarować jej niesamowite przeżycie, miłe wspomnienia i sprawić aby nasz prezent był odskocznią od rzeczywistości. Taki nietuzinkowy upominek ucieszył by z pewnością nawet najbardziej wybredną odsobe, a miło byłoby również spędzić ten czas razem - bo czas spędzony wspólnie zbliża do siebie jeszcze bardziej, a jeśli połączymy to dodatkowo z relaksem i odrobiną wytchnienia, to prawdopodobnie będzie to strzał w dziesiątkę.

I właśnie My oferujemy wam takie wspólne przeżycie i miłe wspomnienie - jeśli oczywiście skorzystacie z naszej oferty. Jest nią wspólny pobyt w naszym salonie, a nasza propozycja to pakiet dla dwojga, określany również jako masaż dla dwojga, pod nazwą Day Spa lub Maxi Day Spa.

Dlaczego masaż dla dwojga? Bo dla obu osób masaż jest przewidziany - dla NIEGO - dłuższy, dla NIEJ - krótszy + niezbędna każdej kobiecie pielęgnacja.

 

 

 

 

 

 

Pakiety Day Spa.

 

Pakiet Dla Dwojga oferujemy w dwóch wersjach :

 

Day Spa - to godzinny masaż dla Niego, i w tym samym czasie masaż twarzy, szyi i deklotu + peeling kawitacyjny + maska dla Niej.

Day Spa Mix - to półgodzinny masaż + peeling kawitacyjny z serum i maską dla obu osób.

Day Spa Max - to 90 min masaż dla Niego i w tym samym czasie masaż twarzy, szyi i dekoltu + peeling kawitacyjny + maska + zabieg na dłonie + henna brwi z regulacją dla Niej.

Day Spa Sensual - to godzinny masaż dla Niego i godzinny masaż dla Niej specjalnymi olejami o nucie zapachowej znanych marek perfum bądź gorących owocowych olejów zpachowych Posiadamy kilka nut zapachowych do wyboru m.in. :La Vie Est Belle - LANCOME, Obsession Night - CALVIN KLEIN, Dolce - DOLCE & GABBANA, Invictus - PACO RABANNE, Acqua Di Gio - GIORGIO ARMANI oraz nuty zapachowe :CZEKOLADA, KWIATOWY, TRUSKAWKA, MANDARYNKA, BRZOSKWINIA, ARBUZ, ORIENTALNY. Zapach na skórze utrzymuje się kilka godzin.

Gwarantujemy bardzo miłą atmosferę oraz profesjonalnie wykonane zabiegi, na najwyższej jakości kosmetykach. Masaż i pozostałe zabiegi sprawią, że będziecie jeszcze pod ich niesamowicie przyjemnym wpływem kiedy wrócicie do domu. Zabiegi odbywają się w jednym pomieszczeniu, przedzielonym przepierzeniem, co daje niewyobrażalny komfort, gdyż tej drugiej osoby nie widzimy ale możemy z nią swobodnie rozmawiać i śmiać się.

Cennik Pakietów Day Spa :

Day Spa                - 140zł

Day Spa Mix         - 150zł

Day Spa Max        - 200zł

Day Spa Sensual - 160zł

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego prezentu zapraszamy bezpośrednio do naszej firmy i zakupu bonu upominkowego obejmującego takie pakiet, aby można było go wrtęczyć jako prezent.

Zakupu można dokonać także online - w tym przypadku prosimyh o telefon.

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o rezerwację terminu z kilkudniowym wyprzedzeniem!

gallery/masaż dla dwojga
gallery/muszelka 1
gallery/muszelka 2
gallery/masaż twarzy
gallery/masaz plecow