Vacuum + RF

Vacuum z Falami Radiowymi

 

 

Vacuum + Fale Radiowe RF co to jest?

 

Jest to jedna z najnowszych technologii z użyciem Fal Radiowych połączonych Masażem Próżniowym. Vacuum RF powstało z połączenia dwóch, już świetnie zanych metod - czyli masażu bańką chińską i technologi rozbijania cellulitu za pomoć fal radiowych. Naukowcy wpadli na pomysł aby połącyzć obie te metody i wykorzystać synergizm ich działania. W końcu cellulit, będący zmorą wielu pań, nie poddaje się tak łatwo i trzeba czasem podjąć wiele działań aby go zlikwidować bądź ograniczyć. Vaccum RF to urządzenie, które oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje właśnie podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Zarówno podciśnienie jak i siła fali radiowej są regulowane i dostosowywane każdorazowo do potrzeb poddawanej zabiegowi osoby. VACUUM RF opiera się na unikalnym procesie stanowiącym połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. W głowicy umieszczone są dodatkowo elektordy emitujące fale radiowe, które podgrzewają zasysaną tkankę objętą zmianami i poddawaną odchudzaniu. W wyniku zabiegu tkanka łączna zostaje naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. Zabieg ten spełnia również funkcję drenażu i powoduje przyspieszenie wydalania zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra. Jednoczesne połączenie "odkurzacza", czyli tzw. pompy ssącej, z energią cieplną fal radiowych, zwiększa ilość tlenu wewnątrzkomórkowego. Ponieważ wiekszosć pań zna zasadę i działanie masażu bańką chińską skupimy się bardziej na działaniu fal radiowych, których skuteczność została powtwierdzona specjalistycznymi badaniami. Najprościem mówiąc specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściweja tym samym pobudza komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, poprawa jakości skóry oraz ujędrnienie zwiotczałego ciała. Vacuum RF działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki a nawet spłyca niewielkie rozstępy. Fale Radiowe są skuteczne i bezpieczne, gdyż energia absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur ciała. Zabieg urządzeniem Vacuum RF wykonywany jest najczęściej co 3 tygodnie gdyż kolagen, który posiadamy w skórze, potrzebuje czasu aby na nowo się odbudować. W wyniku zabiegu wszystkie produkty docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulęgają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów. Następnie, podobnie jak każdy inny tłuszcz, zostają usunięte z organizmu. Zabieg ten w wyraźny sposób zmniejsza cellulit oraz modeluje sylwetkę.Podczas jednego zabiegu możemy pozbyć się od 1-5 cm w obwodzie. Połączenie zabiegów Vacuum + RF - daje spektakularne efekty.

Masaż próżniowy, połączony z radiofrekwencją, jest zabiegiem bezpiecznym i nie wywołuje praktycznie żadnych efektów ubocznych. Nie trzeba też się do niego specjalnie przygotowywać – wystarczy przed i po zabiegu wypić ok. 0,5 litra wody, aby pomóc organizmowi za pomocą układu moczowego wydalać złogi niechcianego tłuszczu, wspomóc usuwanie toksyn i stymulować naturalny drenaż limfatyczny. Po zabiegu, podobnie jak w wypadku zastosowania masażu bańką chińską, w zależności od rodzaju skóry, mogą pojawiś się drobne siniaczki bądź zaczerwienienie.

 

Vacuum RF - wskazania do zabiegu - efekty:

 

 • skuteczna walka z cellulitem
 • skuteczna utrata centymetrów
 • odmłodzenie i regeneracja skóry
 • pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny
 • poprawa napięcia skóry, ujędrnienie, uelastycznienie i modelowanie sylwetki
 • zmniejszenie porów skóry
 • hamowanie rozwoju stanów zapalnych
   

Vacuum RF - przeciwwskazania:

 • stany zapalne skóry
 • uszkodzenia mechaniczne skóry
 • skłonność do krwawień, i powstawania wybroczyn (siniaków)
 • ciąża
 • nowotwory
 • popękane naczynka
 • niewydolność krążenia, żylaki
 • gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu
 • zaawansowane nadciśnienie tętnicze (zgoda lekarza)
 • rumień słoneczny
 • trądzik zapalny
 • bielactwo
 • operacje przebyte w ostatnich 6 miesiącach
 • leczenie antykoagulantami


Vaccum RF - co powinnaś wiedzieć.

 

1.Fale Radiowe są skuteczne i bezpieczne, gdyż energia absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur ciała.
2.Zabieg urządzeniem Vaccum RF wykonywany jest najczęściej co 3 tygodnie gdyż kolagen, który posiadamy w skórze, potrzebuje czasu aby na nowo się odbudować.
3.Radiofrekwencja pozwala rozgrzać i rozluźnić skórę oraz tkankę podskórną. Dzięki temu, stają się one podatniejsze na działanie masażu w podciśnieniu, którego intensywność powoduje rozbicie grudek.
3.Dokładna liczba i częstotliwość zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją Klienta i może ona się róznic.
4.Dla podtrzymania efektów po wykonaniu serii zaleca się zabieg przypominający 1 x miesiąc.

 

Walka z cellulitem jest żmudna i wymaga cierpliwości – wyjaśnia dr Ewa Kaniowska z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej  Derma  Puls.  Aby  zniszczyć  cellulit,  warto  sięgnąć  po różnorodną broń: dietę, ćwiczenia, masaże i profesjonalne zabiegi.

Niewątpliwie kluczem do uzyskania pięknej sylwetki wolnej od cellulitu jest regularne stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych oraz zabiegów wspomagających eliminację tego defektu. Pamiętajmy o tym, że systematyka jest najważniejsza.

Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów w walce z cellulitem, należy:

 •     łączyć techniki - spośród wielu dostępnych technik i zabiegów należy wybrać te, które są najbardziej dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb;
 •     używać odpowiednich kosmetyków – kosmetyki wyszczuplające i antycellulitowe muszą być odpowiednio dobrane do specyfiki naszego problemu oraz być stosowane w odpowiedni sposób (ich aplikacji zawsze musi towarzyszyć masaż);
 •     dbać o równowagę w organizmie – wszelkim zabiegom powinna towarzyszyć odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

Przy zachowaniu powyższych zaleceń wszystkie zabiegi kosmetyczne dają o wiele lepsze rezultaty.

 

gallery/fale radiowe +vacuum kielce
gallery/vacuum z falami radiowymi
gallery/vaccum + rf