Polski peeling ziołowy Jadwiga

peeling ziołowy jadwiga - kielce

Peeling ziołowy patentu mgr Jadwigi Użyczyn to zabieg, który budzi nadzieje na pozbycie się zmian potrądzikowych takich jak: blizny, przebarwienia, rozszerzone pory.
Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego.
Polski Peeling Ziołowy mogą wykonywać kosmetyczki i dermatolodzy po przeszkoleniu firmowym. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami.
POLSKI PEELING ZIOŁOWY JADWIGA, czyli głębokie lub powierzchowne złuszczanie, jest jedną z metod korygowania defektów skóry. Zabieg ten wykonuje się w salonach kosmetycznych. Jest to zabieg bezpieczny - nie uczula, nie powoduje bliznowacenia, ponieważ nie złuszcza naskórka poniżej warstwy podstawnej. Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.
Jest skierowany głównie do posiadaczy skóry tłustej i trądzikowej, również na ciele.
Zabieg polega na wmasowaniu odpowiednio skomponowanej KOMPOZYCJI ZIOŁOWEJ w twarz lub wybrane miejsce na ciele w wyniku czego występuje silne przekrwienie naskórka i pieczenie. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez 1-2 dni. Na 3 dzień następuje złuszczanie. Stosujemy się wtedy do zaleceń kosmetyczki - nie wolno moczyć, myć skóry i stosować żadnych kosmetyków, gdyż to hamuje proces złuszczania. Skóra łuszczy się (otrębiasto lub płatowo) między trzecim a siódmym dniem. Musimy pamiętać, że łuszczącego się naskórka nie wolno drapać i odrywać, bo grozi to powstaniem blizn. Od momentu rozpoczęcia procesu złuszczania skórę należy zwilżać LOTIONEM ZIOŁOWYM ZABEZPIECZAJĄCYM. Siódmego dnia kosmetyczka przeprowadza zabieg uzupełniający, tzw. dołuszczanie, podczas którego zostają usunięte resztki naskórka, a skórze dostarczone substancje odżywcze.

Aby poprawić wygląd i stan skóry, należy ją co pewien czas złuszczać. POLSKI PEELING ZIOŁOWY JADWIGA, czyli głębokie lub powierzchowne złuszczanie, jest jedną z metod korygowania defektów skóry. Stosuje się go również w celu odmładzania skóry.

Peeling ziołowy Jadwiga - efekty :

 •     Wyraźne wygładzenie cery - eliminacja nierówności
 •     Zmniejszenie blizn potrądzikowych - dziur, wgłębień
 •     Likwidacja przebarwień potrądzikowych - fioletowych plamek po pryszczach
 •     Zmniejszenie przetłuszczania się skóry - regulacja wydzielanego sebum
 •     Zmniejszenie rogowacenia skóry - regulacja keratynizacji
 •     Odmłodzenie skóry - pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
 •     Redukcja zmian trądzikowych - zmniejszenie wykwitów trądzikowych

Peeling ziołowy Jadwiga - przeciwwskazania :

 •     Skóra wrażliwa, alergiczna
 •     Trądzik różowaty
 •     Grzybica skóry
 •     Nowotwory skóry
 •     Choroby infekcyjne i wirusowe, brodawki
 •     Znamiona barwnikowe skóry

Skuteczność peelingu ziołowego w korygowaniu defektów skóry jest porównywalna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie dermatologicznym. Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych. Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu (ok. 4 tygodni), dlatego niezbędne są dwie wizyty u kosmetyczki. Pierwsza wizyta polega na złuszczaniu, druga na usunięciu resztek naskórka. W przypadku pierwszego peelingu, wykonuje się go powierzchownie.
Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.
W przypadku cery dojrzałej zabieg wykonuje się 1 lub 2 razy w roku, wiosną i jesienią, w celu odmłodzenia skóry. Przy cerze trądzikowej wykonuje się 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Peeling Ziołowy Jadwiga

peeling ziołowy jadwiga w kielcach
polski peeling ziołowy jadwiga
peeling ziołowy

Salon Kosmetyczny

 

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób poszukujących sposobów pozbycia się cellulitu, ujędrnienia skóry czy chcących się odchudzić ale również do tych chcących zadbać o zdrowy i piękny wygląd skóry twarzy jak i całego ciała.

 

Studio Kosmetyki 

Gabinet Masażu

 zobacz jak do nas dojechać

 

Nasz adres :
ul.Warszawska 143a
25-547 Kielce
tel. 789 035 775

Salon Masażu

 

Tylko u nas profesjonalny i skuteczny masaż oraz dodatkowo wspomagające zabiegi lecznicze. W naszym gabinecie odpoczniesz po ciężkim tygodniu pracy jak również zadbasz o zdrowe i właściwe funkcjonowanie stawów i mięśni.

 

GABINET KOSMETYCZNY

GABINET MASAŻU