Kosmetyki Arkana

 

 

Polskie kosmetyki Arkana.

 

 

Arkana - polska firma, polska jakość.

 

 

Nie wszyscy wiedzą, że Arkana to polska marka która swoimi innowacjami z zakresu kosmetologii profesjonalnej, dzieli się z nami już od 2011 roku. Filozofia firmy Arkana opiera się o ideę świadomego piękna, w której uważa się że odpowiednio dobrana terapia w salonie kosmetycznym, połączona z odpowiednią pielęgnacją w domu, to naprawdę doskonały sposób żeby cieszyć się spektakularnymi efektami przeprowadzonych kuracji.
Firma odkrywa przed nami Arkana urody uświadamiając nam, że nasze piękno, to wypadkowa codziennie podejmowanych decyzji, przy powzięciu których musimy zdawać sobie sprawę, że prawdziwa odnowa skóry oraz naszego wyglądu, wymaga czasu jak również świadomego wyboru.


Arkana to doświadczony zespół ekspertów, który dzięki swojemu zaangażowaniu w pracy, oddaje w nasze ręce dermokosmetyki koncentrujące się na rozwiązywanie różnych problemów skórnych. Stworzone zestawy, na bazie autorskich form, mają wysokie stężenie wyselekcjonowanych składników aktywnych, co stanowi połączenie kosmetycznej innowacji z medycznyą skutecznością.

Kosmetyki Arkana dedykowane są głównie do przeprowadzania zabiegów dostępnych w gabinetach kosmetycznych. Można jednak się spotkać ze sprzedażą detaliczneą przeznaczonej do codziennej pielęgnacji.

Jakość kosmetyków firmy Arkana jest na najwyższym poziomie. Nie znajdziemy w nich parabenów, silikonów ani innych detergentów drażniących skórę. Kosmetyki te są również biozgodne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej cery.

gallery/terapia-totalnie-odmładzająca-i-przebudowująca-fb-686x457
gallery/peptydy

Kosmetyki Arkana możesz kupić bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Przyjdź do nas i dowiedz się więcej.

Gabinet Kosmetyczny

 

Szukasz sposobów pozbycia się cellulitu, ujędrnienia skóry lub chcesz się odchudzić, a może masz zmarszki, blizny potrądzikowe lub zanieczyszczoną skórę?

My się tym zajmiemy.

 

Studio Kosmetyki 

Gabinet Masażu

 zobacz jak do nas dojechać

 

Nasz adres :
ul.Warszawska 143a
25-547 Kielce
tel. 789 035 775

Gabinet Masażu

 

Profesjonalny i skuteczny masaż oraz dodatkowo wspomagające zabiegi lecznicze, które  pozwolą Ci zadbać o zdrowe i właściwe funkcjonowanie stawów i mięśni.

 

GABINET KOSMETYCZNY

GABINET MASAŻU